Ürün İnceleme

ASUS VivoBook ASUS ZenBOOK İncelemesi

ASUS VivoBook S550 CM ultrabook kendi serileri arasında en öne çıkanlar bilgisayarlardan. Metal kaplama içinde fırçalı dokuya sahip olan bu bilgisayar ile farkınızı ortaya koyun. Yeni nesil dinamik doğaya sahip bu bilgisayar ile hayatınızı daha da hızlandırın.

Hangi ultrabook daha iyi?

Casper, Aplle ve Asus ultrabook piyasasında bilinen markalar arasında hangisinin daha iyi olduğunu öğrenmek için incelememizi mutlaka okuyun.

Tamamen dokunmatik cam ekranı ile teknoloji meraklılarını kendine hayran bırakıyor. 2 saniyede kullanıma hazır olması ise hayatı hızlı yaşamak isteyenler için büyük bir fırsat. GEForce GT 635M ile üstün grafikler sunan bu bilgisayar sayesinde çok yüksek bir performansa kolayca ulaşacaksınız. 4 GB kadar sahip olduğu özel DDR3 belleği ile performansını daha da arttırıyor. Görüntüler inanılmaz akıcı hale gelirken video kalitesi daha iyileşiyor. Film izlemek artık çok daha haz verici hale gelirken en yeni oyunları oynamak ise büyük bir zevk tattırıyor. Intel Core i7 işlemci sayesinde süper güçle çalışan bu bilgisayarda, asla takılma yaşanmıyor ve performans kalitesinden ödün verilmiyor.

ASUS ZenBOOK UX31A İncelemesi

asus-zenbook

Üst sınıf bir tasarıma sahip diğer önerilen teknoloji harikası bilgisayar ise ASUS ZenBOOK UX31A. Önde 3 milimetre, arkada 9 milimetre kalınlığı ile üstün bir incelik sunan bu bilgisayar, Full HD IPS görüntüsüne sahip. Ayrıca arkadan aydınlatmalı klavye ile eğlenceniz, gece gündüz devam edebilecek. 15 gün kadar uykuda bekleyebilen bu bilgisayar, 2 saniye içinde karşınızda hazır olabiliyor. Asus’a ait 2.4 Ghz / 5 Ghz Wi-Fi teknolojisi ile en hızlı internet ağı iletişimine sahip olabilmeniz, hayatınıza çok büyük bir hız katacaktır. V şeklinde tasarlanmış hava kanalları sayesinde ısınma problemi çekmeyeceksiniz. Bu özellik, bir çok teknoloji meraklısı tarafından çok önemsendiği için, Asus, dizüstü bilgisayar konusunda çok tercih edilen bir marka haline geliyor. Otomatik veri yedekleme ve kurtarma özelliğine sahip yüksek hızlı SSD ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap