Hayattan

Bana bayram mesajı atmıycan mı :(

Yeni bayram stratejim olan “Bana bayram mesajı atmıycan mı? “yı duyurmaktan mutluluk duyarım. 🙂 Bayramlarda insanlara kendimi hatırlatmak için bulduğum yeni bir proje. 😀 Hem karşıdakini kırmadan hatılatmış oluyoruz. Yeni taşındığımız evi çocuklar bastı. Özlemişiz valla. Eski mahallede kimse gelmiyordu. Ben küçükken az mı dolaştık mahalleyi ,poşet poşet topladık. 😀

Şimdi sabahtan beri çocuklar durmak bilmedi. Şekerimiz de kalmadı. 🙁 Bu nedenle ben de bir takım çözümler buldum ve bunlar için resimler yaptım. Şekeri biten evler için,parası olmayıp da şeker alamayanlar için,para isteyen çocuklara mahçup olmamak için bu taktikleri evinizde deneyebilirsiniz.

Taktikler daha da geliştirilebilir. 😀

İbrahim Topçu kardeşim demiş ki mesajında “Her gün bayram olsa….” Bende cevapladım: Her gün bayram olursa insanlar ne zaman çalışacak ve para kazanacak? Her gün bayram olursa işçi bayramı ne zaman olacak:( İşçilerimiz ne yapacak 🙁 🙁 . Bunları da düşünmek lazım.

Bunun üzerine İbrahim bana hak vererek şu mesajı yazdı : “Mevcut düzeni bozmamak lazım. Hatta mevcut sistemi korumak için antivürsü yapılsın.”

Puhauhah 🙂 dedim bende.

İşte bizim İbonun da bakış açısı gayet mantıklı.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap