Hayattan

Bir şeftali günü daha geçti…

 

şeftali günü Bu yıl bilmem kaçıncısı düzenlenen Şeftali günümüze katılım çok iyi oldu. Antalya’dan Abdullah Okudan İstanbul’dan M.Emin Perçin Slovenya’dan H.İbrahim Mutlu ve daha niceleri… Yurdun dört tarafından katılım oldu bu seneki mezunlar gününe.. Geçen perşembe Abdullah’ın gelişi ile Bursa turlarımız başladı. İbrahim Topçu eşliğinde bomba esprilerle dolu dolu bir gün geçirdik. Vitaminde nargile keyfi…:D( Ben hariç tabi. ) Apo gidene kadar elimizi cebimize sokturmadı saolsun . Emin’de aynı şekil o yoldan devam etti. Cumartesi Misi köyünde kahvaltı da süper oldu hani. Bol bol resim çekildik. Emin’de fotoğrafçı nidasıyla alttan alttan çekip durdu. Hep bel altı vurdu

     Kendi açımdan buruk bir hava da yok değildi hani. Mezun olamadık daha

şeftali günü

Mustafa Gök ve Kürşat Toklu ikilisi ile gelenler bir stand up şova girmiş gibi oldular.Anıların coştuğu güzel 3 gün geçti..Fotoğrafları da yakında ekliycem….

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap