SEO

Bir Seo Yarışması Daha Bitti :)

4 ay önce katıldığım yarışmada ilgili kelimede ilk3 sayfada 4. olarak yarışmayı noktaladım. Bakalım daha kendimizi geliştirebilecek miyiz… Yarın tam sonuçlar açıklanacak. O zaman net sonuçları bu yazıma ekleyeceğim. 🙂

25.01.2009 23:30 civarları sonuçlar açıklandı. Ve haksızlığa uğradım. 4. olmam gerekirken 5. oldum. O kadar uğraştığım hakkıyla yarıştığım yarışmada 1 kişi alt sayfası da sıralamaya girdi diye 2 ödül verdiler. Bu kadar saçma bir sonucu bu yarışmayı düzenleyenlerden beklemiyordum. Ki kendileri de hatalarını kabul ediyorlar ama işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar.

İşin biraz daha detayını öğrendim. Ekiplerine yeni alcakları kişiye jest niteliğinde ve de para başka yere gitmesin diye (belki) 4.lüğü de ona veriyorlar. 3 kuruş için itibarlarını ayak altına almayı da göze alıyorlar.

26 =cak 2010 Nihayet hak arama çabalarım yerini buldu ve 4.sıra ödülümü aldım. 🙂

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap