SEO

Bir Seo Yarışmasının da Sonuna Geldik

4 ay önce katıldığım seo yarışmasını 9. olarak bitirdim. 200tl ödül kazandık. 1 hafta önce sitenin bütün verilerinin silinmesi 6.lıktan bizi biraz aşağılara aldı. Hayırlısı olsun dedik ve noktayı koyduk. Katıldığım 2. yarışma ve yine bir derece kazandık.

11.02.2010 5 aylık bir zaman geçti ama halen Özcan Sarıca ödemeleri yapmadı. Bir sürü baheneden sonra bir çok mağdur yarışmacı var.Ödemeler bekleniyor 1.5 aydır. Rezillik.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

3 Yorum var.

 • Merhabalar;

  Gerekli ödemeler yapıldı. Yazıyı sitenizden kaldırırmısınız. iyi çalışmalar

  Özcan SARICA

  • Evet ödemeler yapıldı kaç ay sonraydı o kısmını bile hatırlamıyorum. Ödemenin yapıldığını onaylıyorum ama yazıyı kaldırmayacağım. Bloglar yazılıp sonra silinmesi amaçlı tutulmuyor. Bende o şekilde tutmuyorum.

 • “Eğer bir kişinin ismini gerçek dışı bir yayında kullanırsak, onun kişilik haklarından manevi değerlerine zarar vermiş oluruz. Bunun gibi bir yayından dolayı haberde adı geçen, işini kaybetmiş veya ismin yanlış kullanılması sonucu bir ticari kuruluşun kredisi kesilmiş, müşterileri azalmış olabilir. Bu durumlarda ilgili maddi tazminat davaları açabilir. A adlı şirketin naylon fatura ile yakalandığını söyleyen haberde aceleden veya yanlışlıkla B adlı kuruluş suçlu gibi tanıtılabilir. ”

  Gerçek dışı bir yayın yoktur. Ödemeler çok sonra parça parça yapılmış açık ve net.

  Konu ile ilgili kanıt: http://www.r10.net/seo-yarismasi/424123-1-kurumsalseo-com-seo-yarismasi-toplam-odul-5-725-tl-130.html

Yorum Yap