Teknoloji

Doping Adsl Nedir?

Adsl, ingilizce Asymmetric Digital Subscriber Line teriminin kısaltmasıdır. Ellerindeki teknoloji ile standart bakır telefon tellerini kullanarak internet hizmeti sağlıyan sistemdir. Bu sayede bakır teller üzerinden veri transferi sağlanır. Doping ADSL başvurduktan sonra telekoma kayıtlı hattınızın kablosu özel Doping cihazlarına bağlanır böylece kişiler evlerine internet hizmeti almış olurlar. Bununla beraber cihazın ses ve veriyi ayırma özelliğiylede telefon görüşmeleri telekom firmasına aktarılırken internette veri transferi makina üzerinde halledilir.

Doping ADSL bağlandıntan sonra telefon hattınız diğer internet hizmetleri gibi meşgul olmaz ayrıyeten telefon görüşmlerinizide yapabilirsiniz. Bunun dışında birden fazla bilgisayar üzerinde kullanabilir, internetten aynı anda ses ve görüntü alabilir, fiyatının uygun olması, hız seçiminizi belirliye bilmeniz, isteğe göre sabit veya dinamik IP alımı ve en önemlisi hızlı teknik destek ile rahat internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Adslye doping yapmanın en kolay yolu Superonline’nın bu hizmetinden geçiyor.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap