Etiket: garanti müşteri hizmetleri direk bağlanma

Garanti müşteri hizmetlerine direkt bağlanmam gerekiyordu Bonus kartımı iptal ettirmem için. Bugün pek kullanmadığım Bonus kartımdan kart bedeli olarak 49tl çekilmişti. Birçok banka kredi kartı ücreti almazken ya da 10-15tl gibi rakamlar alırken Garanti 5 katı bir ücret tahsil ediyor. 4440333 müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri hizmetlerine direkt ulaşmaya çalıştım ama başarılı olamadım. İkinci denemem de 1-3-5 nolu tuşları tuşlayıp kart numaramı ve şifremi girip müşteri hizmetlerine ulaştım. :)

Bonus kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim geçen sene olduğu gibi bu sene de 1 yıl daha kullanın 50tl Bonus yükleyelim dediler. Bu Bonusu da 15 günde tüketme şartı var. Çok cin düşünüyorlar. O sürede unutursan o para iptal oluyor ve banka kazanıyor yine. 1 sene daha kullanıp süre sonunda iptal ettireceğim.

Güncelleme 01.05.2014

Garnati müşteri hizmetleri kısayolunda yine değişiklikler var.

Sesli mesaja da geçmişler. Müşteri temsilcisi deyip devam edin sonra tuşlu menüye aktarılında 3-3-0 yolunu izleyin.

bıktırıyorlar insanı. Kendi müşterilerini bile bekletiyorlar. Yok şu şifreyi alın yok bunu doğrulayın…

 

28 Ocak 2012 / 70 Yorum Devamı »

Reklamlar / Reklam Bilgi

Abonelik / Bize Katılın

E Bültenimize Abone Olun

Son Yorumlar

 
 

Site Hakkında

Buraya neden mi yazıyorum? Buraya yazma nedenim bir değil. Hem şikayetçi olduğum konuları yazıp başkalarına da bunu göstermek hem de memnun kaldığım konuları herkesle paylaşmak. Nereye yazdığınız önemli değil. Buraya ,şuraya veya oraya. Dile getirmeniz sosyalleşmeniz için siz de yazın.

Örümcek Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır.Yorumlardan Burayayaz.com sorumlu değildir.

© 2010 Mehmet Emre Baş | Kişisel Web Günlüğü -