Kafama Göre

Kâmil Koç Size Yolkart Yazıyorum Fırsatı

Bugün KamilKoç’tan gelen e-bülteni inceledim. Sağlık alanında yeni bir kampanya başlatmış. Yolkart sahibi olan Kamil Koç turizm yolcuları için güzel bir fırsat.Doktorların hastalarına reçete yazdıkları gibi Kamil Koç da yolcularına yolkart yazıyor.:)

Yolkart sahipleri yılda sadece 3,5 TL ödeyerek 1 yıl boyunca acil sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak. Medline sağlık firması ile anlaşma yapılarak verilecek hizmet çok ucuz ve yararlı.

Kısaca kampanya kapsamında verilecek hizmetlerden bahsedeyim:

Doktorlu Kara AmbulansıTam gün hizmet vermek üzere,yoğun bakım donanımlı, en gelişmiş haberleşme teknolojisi ile donatılmış,uluslararası standartlara ve Sağlık Bakanlığı’na Özel Ambulans Servisleri Yönetmeliği’ne uygun ambulanslarca verilen hizmeti kapsar.

724 acil sağlık hizmeti

Acil sağlık hizmeti konusunda eğitim görmüş, sağlık ekipleri tarafından,ani gelişen hastalık,kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden erken dönemde, tıbbi araç ve gereç desteği sunulmasıdır.

tıbbi danışmanlıkHastanın Alarm Merkezi’ne ulaşan talebi üzerine MEDLINE hekimleri tarafından, herhangi bir fiziki tespit imkanı olmaksızın telefon aracılığıyla gerçekleştirilen, hastayı aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi aktarımıdır.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

2 Yorum var.

Yorum Yap