Kafama Göre

Meyva veren ağaç kayalanır

Eskiden bildiğimiz bir söz vardır ” meyva veren ağaç taşlanır “ Doğru bir söz.

Ama Onur’un başına gelenler taşdan öte kaya gibi! Kim bu Onur Sarıca? Domatessuyu.com un atan kalbi. Bloguna can katan kişi ben veya sizler gibi… Güzel bir proje düşünmüş: Bildir Geç Domatessuyu’nu Geç . Diğer blog yazarlarına blogunda yazma +blog kardeşliği+diğer blogların da sıralamasının yükselmesi +++++ Bu artılar devam ediyor.. Ben de katıldım. hoşuma da gitti. Yazdıklarımın okunması yorumlanması ve kaynak gösterme alışkanlığı kazanmam. Öğrendiğim bir başka şeyde buydu. Biryrden alıntı yapınca kaynak göstrmek aslında google ında sevdiği birşey. +1 kattı bana.

Çok önceden domatessuyu ulaşılmaz güneş gibiydi benim için. Çünkü wp konusunda uzman ve gayet popüler bir blogdu. R10 da konularına rastlıyordum ,sorular soruyordum. Benim için orda yazı yazmak, yazdıklarımın yayınlanması gurur vericiydi aslında. Ve vakit buldukça da yazı gönderiyordum. Ta ki şu yazıyı görene dek:

DomatesGeç Projesi İptal Oldu { Bilginize }

Nedenleri için msnden konuştuğumda çekememezlik,hakaretler… en önde gelenlerdi. Neden meyva veren ağacı kayalıyorsunuz!!!!!!!!!! Peki sizin yeteneğin yok mu? Duvar yıkmayı mı iyi yapıyorsunuz? Titreyin v kendinize gelin diyorum! Üretmiyoruz diye bir yazımda belirtmiştim. E tamam üretme ona da tamam.

Ama üretene de taş atma, kaya fırlatma kardeşim!

Yaşandı bitti…

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap