Hayattan

Pamukkale Turizm İle Yeniden

Pamukkale Turizm Rezaleti başlıklı yazıma Pamukkale Kartal Şubesi müdürünün göstermiş olduğu yakın ilgi sonucu tekrar seyahat etme kararı almıştım. Geçtiğimiz pazar günü Mustafa Yufkacı Bey’in jesti ile tekrar seyahat etme fırsatı buldum. Pamukkale Turzim’in sitesinde araçlarının %90 kadarının tv donanımına sahio araçlardan olduğunu da okudum ama bana eski araçlardan biri denk geldi. 🙂 Şans.

pamukyol

Konfor olarak iyi sayılır. İkramların başlangıcında Algida dondurma dağıtılması hoşuma gitti. Nilüfer’in Ülker Golf dondurmasından daha iyi bence. Sonrasındaki ikramlar da güzeldi. Hatta hostun tekrar “başka bir arzunuz var mı ” diye sorması güzeldi. Ben de bir kola daha istedim ama Bursa ya gelene kadar bana ulaşmadı. 😀 Unuttu muhtemelen.

Ayrıca bagaj kuponlarına koltuk numarası yazılmıyordu ve kontol edilmeden bagajlar veriliyordu. İlerde firmasya bu dikkatsizlikler pahalıya mal olabilir. Önümüzdeki haftalarda yeni otobüslerini de denemeyi planlıyorum.

Mustafa Bey’e buradan teşekkür ediyorum.

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap