Kafama Göre

Pardus.info

pardus

Webmaster dünyasına bir kurbağa daha kazandırdık. Neden çekirge demedim o Turgut ile benim aramda bir sır :D

Turgut Şimşek, linux dünyasına girmiş ve pardusu keşfetmiş bir kaşif. O bizim gibi xp veya vista kullanıcılarından daha özgür,daha güvenli bir ortamda çalışıyor. eindows ortamında yaptığı birçok şeyin alternatifini linux ortamında araştırıyor buluyor ve kullanıyor. Bende bir abisi olarak ona bir site hediye etmek istedim ve pardus.info yu satan bir arkadaşımdan alıp hediyesini Turgut’a teslim ettim.

İlk defa wordpress kullanacağından ufak bir anlatım da yapmama rağmen bu küçük kurbağa sınırların dışına çıkıp ilk yazısında beni sinir etmeyi başardı. Ama kimse bunları doğduğunda öğrenmedi tabiki. Bunun bilincinde olarak sakince karşıladım. www.pardus.info adresinde Turgut’un linux alanındaki orjinal yazılarını görmeyi umaraktan başarılar diliyorum…

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap