Hayattan

Şikayetvar.Com

Şikayetimvar adlı siteyi gazetelerden duymuştum. Kendi özel hukuk ekipleri var. Geçtiğimiz hafta 2 şikayette bulunmuştum. Biri Nilüfer turizm biri Akbank ile ilgiliydi. Şikayetim onaylandıktan kısa bir süre sonra iki firmadan da telefon aldım. Hata olan noktalarda gereken uyarıların yapıldığını bildirdiler görüşmelerimde. Bu kadar çabuk bir geri dönüş tahmin etmiyordum ama görülen o ki büyük firmalar geri dönüşlere çok önem veriyor. Ama Akbank konusunda çok şikayet olduğunu da fark ettim. Birtakım alışverişler yapacağınızda bu tür siteleri gezip yorumları okumanızı tavsiye ederim. Sahtekar firmaların çoğu hakkında şikayetlerde görebilirsiniz. Hem bildirme hem öğrenme amaçlı olarak kullanılan çok kalite bir site olduğunu düşünüyorum.

Tepkinizi göserin diyorum

Google

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

7 Yorum var.

  • Şikayetvar.com sitesini daha önce avea firmasını şikayet etmek için kullanmıştım. Ancak aveadan bana ilgisiz bir e-posta geldi okadar. Şİkayetvar.com’da sorun halledildiği yazdı. Halbuki sorun halledilmedi. Bu zayıf yönü bence.

  • Garanti bankasına başvuruda bulundum banka kartım için 45 gün oldu daha gelmedi böle birşey olabilirmiş kredi kartı yapinca bird hafta içinde hemen,gelio bunu okuyan,herkes duysun lütfen yrtkili biri bu konuda duyarlı olsun

  • 7temmuz da izmir de bin mağazasından dost markalı meyveli yoğurt aldım şeftali ve kayısılı 500grlik yemece başladım dibine doğru geldıgımde içinde sıyah bır şeyler gördüm içinden çıkarttım peçetenin içine koydum bu duvarlarda gezen meyvelere ve ağaçlarda olan kırkayak solucan gibi pis kokan bır şey hemen bıme gıttın ordakı kasıyer elimdeki urunu alıp başka vermek istedi ve ben urunu vermedim üzerinde yazan tuketıcı numarasını aradım ordan bırıyle goruştum sonra izmir Bölge sorumlusuyla falan sonra görüştük ve yoğurttan numune aldı ve kalite müdürüyle goruşturdu ve bana soyledıklerı bahane ağaçlardan toplanıyor her meyveyı kontrol edemeyız dedı sonra mudur ve daha sonra genel müdürle goruştum benı 15 oyaladılar ve sonunda paketlemede olmuştur dedıler bugünde arayıp sıze bır koli yoğurt verelim konu kapansın dedıler bende tuketıcı hakem heyıtıne başvurdum elimdeki numune ve aldığım fiş ve vıdeo kayıtlarıyla beraber dava acıcam onlara bugün hallettım 15gun içinde belli olurmuş her şey ve bu yoğurtlar Aybes formasına ait ve okul sütü kampanyasında sütler bu fabrıkadan karşılanıyor . Ben sonuna kadar hakkımı arayacağım mail olarak degılde sorun var mail adresınde

  • ankararada goodyear lastik satan bir şirketten ;geçen yıl 4 adet kışlık .bu haftada 4 adet yazlık oto lastiği aldım.Broşürlerinde itekerleklerle birlikte ”akılllı telefon”veya ”PC tablet ”verileceği yazılı olmasına vede talep etmeme rağmen hiçbir hediye verilmedi.Bu bir aldatmacamıdır?ne yapmalıyım.

    • Tüketici hakem heyetine gitmeniz ve başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Broşürü de ibraz ettiğiniz takdirde karar sizden yana olumlu olacaktır. Aldığınız lastik faturalarını da eklemeyi unutmayın.

  • Aras kargo altıntepe şubesindeki bayan personel gerçekten çok saygısız. Nasıl bir firma bu personelleri nerden topluyorlar bu kadar sorumsuz ve saygız çalışanları olup hala bizimle iletişime geçmeyen şikayetimizi dinlemeyen şikayet hattı oluşturup şikayetleri geri çeviren bir firma daha görmedim

Yorum Yap