Ürün İnceleme

En İyi Akıllı Telefon SAMSUNG GALAXY S4

Bana göre 2013 yılının son zamanlarında çıkan en iyi akıllı telefon SAMSUNG GALAXY S4. Akıllı telefon denilince akılları zorlayacak birçok özellik bulunduran Samsun Galaxy S4 ile 136,6 x 69,8 x 7,9 mm boyutu ve 130 gr ağırlığı ile inceliği, hafifliği ve şıklığı parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz. Buz beyazı ve duman siyahı olarak iki renk tercihiniz bulunuyor.

SAMSUNG GALAXY S4 Özellikleri

Ön tarafta bulunan 2 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü ve arka tarafta bulunan 13 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü ile sıra dışı fotoğraf çekimleri sizleri bekliyor. LED Flaş ve otomatik odaklama özellikleri ile fotoğraf çekmek hem daha basit hem daha profesyonel bir hale geliyor. Galaxy S4 sayesinde sesli fotoğraflar ve ilginç drama çekimleri teknoloji meraklılarını şaşkına çeviriyor. Galaxy S3’de bulunan 8 MP kameradan daha üstün olan Galaxy S4 kamerası, sadece donanımı değil, yazılımları ile de farkını ve başarısını ortaya koyuyor. Ayrıca, mükemmel kamerasıyla çektiğiniz fotoğraf içinde bulanık görünen bir figür silinebiliyor.
Samsung Galaxy S4, teknoloji harikası kamerasının yanında bulundurduğu ekran özellikleri ile de teknoloji tutkunlarının dikkatlerini üzerine çekiyor. Telefona bakarken göz hareketlerinizi tespit eden cihaz sayesinde ekran asla kararmıyor. Full HD Super AMOLED Dokunmatik Ekran ile ekran kalitesinden de asla ödün vermiyor. 16 M Renk Derinliği, 5,0″ Ekran Boyutu ve 1 920 x 1 080 Çözünürlük özellikleriyle Galaxy S4 ekranından gözlerini alamayacaksınız. Mükemmel ekran yoğunlu sayesinde büyüleyici bir video keyfi sizi bekliyor.
IPhone 5’in güçlü A6 çipiyle yarışan Galaxy S4, bulundurduğu 8 Çekirdek İşlemci, 1,6 GHz Dört + 1,2 GHz Dört İşlemci Hızı ile Galaxy S4 kullanıcılarının takdirini topluyor.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap