Ürün İnceleme

En iyi Samsung Laptop Hangisi?

En iyi laptop hangisi, hangi laptopu seçsem, Samsung laptop modelleri arasında 2013 yılında en fazla tercih edilen model nedir gibi sorular kafanıza takılıyorsa yazımızı okuyun. 2013 yılında, birbiri ardına çıkan kaliteli laptopların arasına, akıllı telefonlar ile bir o kadar ses getiren Samsung, Samsung 900X3A dizüstü bilgisayarı ile katılarak ses getiriyor.

Samsung 9 serisi bilgisayar, ultra inceliği ve şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Güçlü tasarımı; sağlam bir işlemci ve geniş dahili deposu ile beraber harika gözüküyor.

Dört çekirdekli i5 işlemcisi ve 1.6 Ghz hızı ile harikalar yaratan bu bilgisiyar, turbo Boost Teknolojisi ile de hızını 3 Ghz’e kadar çıkartabiliyor. Ultra hızı parmaklarınızda hissedebiliyorsunuz.

Ekran kartı Intel HD Graphics 3000 olan bu dizüstü bilgisayar ile sahip olduğunuz 1600 x 900 yüksek çözünürlüklü ekran, keskin renklerle hayatınıza can katacak. LCD ekranı ile sahip olduğunuz konfor ise yansıma yapmayarak aldığınız hazzı arttırıyor. Aydınlatmalı klavyesi ile de geceleri klavye kullanmak artık sorun değil.

Samsung-900X3A-kİlk Samsung 9 serilerinde plastik maddeler kullanılmıştı fakat en son çıkan bu modeli tamamen metalden oluşmaktadır ve sadece 2.8 kilo ağırlığındadır. Pil ömrü 7 saate kadar uzanmaktadır.

Kısa ömrü ve çok parlak olmayan klavyesi, kullanıcılar tarafından eleştirilmektedir. Fakat seri 9 notebooklar adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Multimedya delisi kullanıcılar için Samsung RF711-S01UK RF , oyun oynamaktan büyük zevk alan kullanıcılar için Samsung R780-JS03UK, mobil yöneticiler için Samsung NS310-A01UK Netbook ürünü, öğrenciler içinse Samsung Q430-JS01UK serisi bilgisayarlar önerilmektedir. Her ihtiyaca göre bir bilgisayarda uzmanlaşan Samsung, sizin için en doğru olan bilgisayarı seçmektedir. Çünkü, bir boyut her şeye uymaz, uzmanlık başarıyı getirir.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap