Ürün İnceleme

En iyi Sony Vaio 2013 Modelleri

SONY 2013 LAPTOP MODELLERİ

Sony’nin en muhteşem özelliklerini bulundurduğu en yeni dizüstü bilgisayarlarından VAIO Fit multi-flip ile tanışınız. Dizüstü bilgisayarlara yeni bir bakış açısı getirerek en büyük farklılığını ve başarısını gösteren bu teknoloji harikası ile bilgisayarınızın ekranını dokunmatik bir ekran tableti olarak veya karşınızdaki kişiye göstermek için ters çevirerek kullanabiliyorsunuz.

En düşük ışıklı ortamlarda bile 8 megapiksel kamerası ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Dijital fotoğraf makinelerinde kullanılan sensörlere benzer sensörler bulunmaktadır.

Cihazlar arasında hızlı bağlantı kuran NFC teknolojisi sayesinde kulaklıklarınızı veya hoparlörünüzü rahatlıkla eşleştirebilirsiniz; hem de sadece onları yan yana getirmeniz yeterli olacaktır.

SONY’nin ürettiği TV’ler gibi net ve canlı görüntüler sunan bu bilgisayar, teknoloji meraklılarını büyülemektedir. Triluminos ekran renkleri saf ve çarpıcı bir şekilde yansıtarak canlı bir HD ekran keyfi sürebiliyorsunuz. SONY bu sürümünü çok yakın zamanda çıkarmayı planlamaktadır.

VAIO Duo 13 hibrit tablet ve dizüstü özelliklerini beraber sunmaktadır. Yazı tahtası olarak da kullanabileceğiniz bu teknoloji harikasının ekranı, tek bir kolay hareketle yukarı kaydırılarak arkadan aydınlatmalı klavyesi ortaya çıkmaktadır.

sony-vaio-multiflipEkranına özgürce yazı yazabilmeniz, bir dizüstü bilgisayarına eklenmiş en harika özelliklerden birini oluşturur. Fikirlerini kendi el yazınızla ekrana dökebilir, notlar alabilir ve çizim yapabilirsiniz. Sorunsuz ve akıcı bir yazım tarzı sizi şaşırtacak.

Geniş görüş alanına sahip OptiContrast ile görüntüler beklediğinizden daha parlak ve canlıdır. Ayrıca Full HD 1920 x 1080 çözünürlükte ekran ile fotoğraf ve video konusunda yaşayabileceğiniz en güzel performansı tadacaksınız.

Genel olarak, diğer marka laptoplar ile SONY laptoplar karşılaştırıldığında, SONY çıkardığı dizüstü bilgisayarlar ile özellikle ekran kalitesi ve apayrı şaşırtıcı tasarımlarının katkısıyla teknoloji meraklılarının dikkatini çekiyor. Yeni çıkartacağı laptoplarda da çok değişik tasarımlarla kendinden bahsettireceği görülen SONY, anlaşılan piyasaya çıkardığı laptoplar ile kendinden daha çok bahsettirecek.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap