Film Tavsiyesi

Bu Filmi Tavsiye Ediyorum > Kod Adı : Londra

londonDün ne izlesem diye fragmanlara bakarken Kod Adı : Londra filmine baktım ve izlemeye gittim. Filmin konusu, oyuncuları vs. detaylara girmiyorum. Onlara zaten internetten bakarsınız. Film gerçekten aksiyon olarak çok iyi. Senaryo genel olarak benzer olsa da film sürükleyici ve güzel.

Yabancı filmler bizim yerli filmlere göre gerçekten çok öndeler.Konuşmalarında bile zeka unsurları var. Küçük bir bölüm aktarayım: başkan yardımcı tatil dönüşü koruma görevlisi Banning ile karşılaşır. Banning sorar: Efendim tatiliniz nasıldı? Başkan yardımcısı cevaplar: Sen hiç bilmem ne adasında 30 kilo orkinos tutan biri gördün mü?. Banning: Hayır efendim. Ya siz? der. Başkan yardımcısı bende seneye tekrar gittiğimde görmeyi planlıyorum der… (Küçük konuşmalar da bile zeka parıltısı görmek çok olası.)

Bu hafta film tavsiyesi arayanlara ve aksiyon sevenlere Kod Adı: Londra’ya gitmelerini tavsiye ediyorum.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap