Hizmet İnceleme

AVM’lerde Sıra Bekleme Derdini Çözen Uygulama: Joker Menu

Geçtiğimiz hafta Palladium alışveriş merkezinde yemek mekanlarını gezerken Joker Menu uygulamasını tanıtan biriyle biraz sohbet ettik. Joker Menu uygulaması AVM’lerde yemek yemek için sıra bekleme derdine çözüm buluyor. Güzel bir sorunu tespit edip çözüm getirerek ortaya çıkan güzel bir girişim.

Joker Menu Nasıl Çalışıyor?

jokermenu-smsUygulamayı indirdikten sonra telefon numarası ile üye oluyorsunuz. AVM seçimi yaptıktan sonra karşınıza çıkan restoranlardan ilgilendiğinizi seçiyorsunuz. 2. adımda istediğiniz menüyü seçip ödeme ekranına geçiyorsunuz. Kredi kartı bilgilerinizi girip ödemeyi yapıyorsunuz.

Restoran size bir SMS ile siparişinizin hazırlanmaya başladığı bilgisini veriyor. Siparişiniz hazır olduğunda bir SMS daha geliyor ve restorana gidip, SMS’teki size özel numarayı söyleyip siparişinizi teslim alabiliyorsunuz. Bu kadar basit ve pratik.Ödeme altyapısı iyzi.co ve BKM olduğu için güven konusunda problem yaşamazsınız.

Uygulama pilot bölge olarak Palladium AVM’de kullanılmaya başlanmış. AVM’lerin yoğun olduğu vakitlerde uygulamayı kullanarak restoran katına çıkmadan sipariş verip, sipariş hazır olduğunda gidip almak bana çok makul geliyor.

İLK SİPARİŞE İNDİRİM FIRSATI

joker-siparis

İlk siparişe güzel indirimlerde mevcut. 20 TL siparişinize 5 TL indirim, 35 TL siparişinize 10 TL indirim, 55 tl siparişinize 15 TL indirim sunuyorlar. Denemek için iyi bir fırsat.

Geri bildirimlere de önem verdikleri için Gökhan Bey’e de teşekkürler. Uygulamayı iyi pazarlama kampanyaları ile insanlara anlatabilirlerse başarılı bir şekilde ilerleyebilir gibi görünüyor.

jokermenu-firsat-1

Ayrıca her hafta en çok siparişi verene de 25 TL ödül var. 🙂

jokermenu-firsat-2

Uygulamada neler olabilir?

Menu hediye et: Uygulaması olan başka bir arkadaşına yemek ısmarlamanı sağlayacak bir özellik eklenebilir. Ödemeyi yapıp menüyü ısmarlarsın ve arkadaşın istediği zaman sipariş verir.

Siparişi tekrarla: Pratik olması açısından gerekli bir özellik.

Joker Kampanya: Uygulamayı kullananlara özel restoran kampanyaları olabilir.

Ticket: Çalışanların çoğunun Ticket kart kullandığını düşünürsek ödeme sistemine bunu entegre etmek kullanımı artırabilir.

Detaylar: https://www.joker.menu/

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/jokermenu/id1086543332?l=tr&ls=1&mt=8

Android: https://itunes.apple.com/us/app/jokermenu/id1086543332?l=tr&ls=1&mt=8

Uygulama Deneyimi100

Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

4 Yorum var.

  • Uygulamayı merak edip indirdim fakat sadece bir avm var, avm seçimini nasıl yapıyoruz? Eğer bir avmde çalışıyorsa bu uygulama yazına şimdilik sadece bir avm var diye belirtebilirdin boşu boşuna uygulamayı indirdim, kurcaladım falan ama boşuna kurcalamış oldum. Şimdi yarın AVM’ye gidip yemek sırası bekleyeceksem eğer “AVM’lerde Sıra Bekleme Derdini Çözen Uygulama” başlığıyla beni kandırmış oldun 😀

Yorum Yap