Hizmet İnceleme

Palladium’da Ücretsiz Yemek Fırsatı ( 25 TL ) – Joker Menu

Yeni bir sipariş girişimi olan Joker Menu uygulamasından bu yazımda bahsetmiştim. Şimdi de 25 TL’lik ücretsiz indirim kuponunu nasıl kazanacağınızdan bahsedeceğim.

Joker Menu şimdilik Palladium AVM‘de geçerli. Uygulama üzerinden sipariş verenler Liderlik bölümünde her hafta sıralanıyorlar. Facebook ile bağlanırsanız siz de bu bölümde sıralanmaya başlıyorsunuz. Her hafta Pazar gününe kadar uygulama üzerinden verdiğiniz siparişe göre ilk 25’e giren herkes bir sonraki hafta geçerli olmak üzere 25 TL’lik indirim kuponu kazanıyor. 2-3 haftada bir bedava yemek yiyorum diyebilirim. 😀 Restoranlar arasında en sık tercih ettiğim Bilakis’te salata ve muhteşem üçlü menüleri gayet güzel.

Sizinde yolunuz Palladium’a düşer ve yemek yemek isterseniz fırsatı kaçırmayın derim. 🙂 Ayrıca Kumpir Plus’tan da çay hediyeniz de ekstra.

joker-menu-liderlik-siralamasi
25tl-indirim-joker-menu

Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap