Hakkımda

Hakkımda sayfasını uzun zamandır boş bırakmıştım. Kişisel blogum olduğu için açıkcası çok önemsemedim ama bu sayfayı ziyaretlerin artmasıyla artık birkaç kelam yazmam gerektiğini düşündüm.

1985 Rize doğumluyum. Hayatımın büyük kısmı İstanbul’da geçti ve geçmeye devam ediyor.

Uludağ Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezunum.

2006 yılından beri Web tasarım alanında www.amacdizayn.com üzerinden hizmet veriyorum.

2007 yılından beri Burayayaz.com da kişisel bakış açılarımla yazıyorum.

2009 yılında SEO kavramının ön plana çıkması ve ilgimin o tarafa artması ile bu alanda çalışmaya başladım. SEO sektöründeki çalışmalarımı sadece kelimede Google’da 1. olmak mantığıyla değil çalışma yaptığım müşteriye daha çok nasıl kazandırır mantığı ile çalıştım ve çalışmaya da devam ediyorum.

Seovizyon, Turkcell Blog, Amaç Dizayn Blog, Bilgiustam, Bloghocam sitelerinde yazarlığa da zaman buldukça devam ediyorum.

2012 yılında Google Adwords alanında kendimi yetiştirip 2013 yılında Google Adwords profesyoneli sertifikasını aldım.

2013 itibariyle özel bir firmada SEO Uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum.

WordPress tutkunuyum ve sürekli takip ediyorum. Web dünyasına bir katkım olması amacıyla 3 WordPress Temasını ücretsiz olarak sundum

Kıssadan Mehmet Emre Baş 🙂

Google Profilim

5 Yorum var.

  • hayat yaşanmak içindir zaten. Biraz daha biraz daha. Edindiğimiz tecrübeler yaşadığımız her gün bizlere olmak istediğimizi gösteriyor. Pes edecekken açık kapı aralanıyor ardına kadar. Destekler de geliyor köstekler. Unutulmadık olaylar yansıyor zihinlerimize. Keşke diyoruz. Sonra da salla gitsin. Çalışıyor insanlar hedefleri için. Pazar payını açık bulmasak da çalışıyoruz adam olmak için. Okumaya çalışıyoruz. Devlete olan görevlerimiz de yerine getirilecektir. Elbet. İnsanların çoğunun da geçmişten yarası olabiliyor. Yüzüne çok fena tokat vurabiliyor bu yaralar. Çıkıyor meydanlarda bir yerde. Ama insan gene umutlu mutlu hep gülüyor. Ufak espriler işe yarayabilen günlük sıradan aktiviteler, gece teknolojinin verdiği nimetlerle dünya üzerinde senin gibi olan insan olan insanlarla konuşmak insana haz veriyor, umut tazeletiyor. İnsan öyle bir varlık ki hayalleriyle yaşar. En izpandut yıkılmaz bu adam dediğin insan düşünürek kendini yıkabiliyor. Onunda hayalleri olduğu belli. Edebiyat yapabiliyor her insan. Yaşam güzel be gerçekten güzel. Her gün yeni bir hayal. Gerçekleştirilemeyen her hayal yeni keşke. Ama insan yaşadıkça öğrendikçe güzelleşiyor. Yaradanı unutmadığı sürece daha da bilinçlenecektir ve ne için yaşadığını bilecektir. Kardeşim emre iyiki seninle uzun bir süreçte yaşadım. Daha da mutlu günlerin bizleri beklemesi dileğiyle. Kendine iyi bak. Hayaller gerçekleştirilmeye çalışıldıkça vardır. Onun ateşi isteyene kadar sönmez.

    • Ne için yaşadığını bilmek konusunda haklısın. Üniversiteye geliyoruz ama neden geldik hayalimiz hedefimiz var mı sorularının altı boş noktalardan ibaret. Amaçsız insanlar yetiştiren bir üniversite ne derece başarılı sayılır… Emrahcım bizim amacımız dizayn en azından 🙂 Esprili bir yaklaşım olsa da bir ajans kurmakla başlamak gerekiyor.

  • unut gitsin yazdıklarımı sen yolunu çizmişsin çizgi çektiğim her şeye siz ve bazıları tekrar bağlanmaya başladınız. evet yaşanan bir çok şeyvardı. geç kaldım kendi dertlerim geçmişi geri getiremicem ama sunu söyleyebilirim. iş burada bitmedi. belki ya belki ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak emre bey. sen ve bazıları sildiklerimle bir bağ kurduğu sürece bana herhangi bir dağ başında tarzan gibi yaşamayı gerektirir. mutlu olun . gülün ama ben her gün hüzünlüyüm ve her gün yıkığım.

  • naber memo nasıl gidiyor hayat bensiz geçen günler nasıl gidiyor. mutlu olabiliyormusun bari seni çevren mutlu edebiliyor mu çalışmalar nasıl inanıyorum ki bayağı aşamalar kadedip istediğini almak için çalışmaya başlamassın. risk denen tehlikeliyi nesneyi kendine görev bilmişsin. inan çok işin var. ama hayat oyunları lehine oynasın diye dua etmek istiyorum. ama senden haber yok tamam herşey benim için iyi olucak değil. illa benim hayatım üzerine arkadaşlığımız temellenmedi. sen de kendine göre dağ gibi insansın. keşke beraber yan yana geçen fazla günlerimiz olsaydı. çelişen her düşüncemizde ortak nokta bulabilseydik. ama kardeşim kendine iyi bak. insanları iyi tanımışsın benden. ben hep kuşbakışı baktığım için ama mutlu olmalıyız değil mi. geçmişteki arkadaşlarl kurduğun köprüye de diyecek yok. sen doğru olanı yapıyorsun. onlar beni sildiler diye senin silecek halin yok. kardeşim mühendisliğin hayırlı olsun. mezuniyet haberini verirmisin. dileğim bu. kırılmadın di mi bana bu yoğun günlerinde senden ayrılmak istemiyorum. bağlayalım dostluk ipimizi yeniden kopmasın …. seni unutmayacak arkadaşın büyük ekonomist the london of economics şeref üyesi – EMRAH GÖKÇE.

    • Nasipse mezun oluyoruz. Senle bağımızı koparmadık sen farklı düşüncelere dalmışsın. İstanbul a gelince görüşeceğiz. Umutsuzluk parolan olmasın dostum.