Ürün İnceleme

FreeAgent Go 500 GB 2.5″ Taşınabilir HDD

Günlüğüme artık ürün inceleme kategorisini de dahil ettim. İlk incelememi Seagate Freeagent serisinin FreeAgent Go ürünü için yaptım. 2.5 inçlik harddiskler arasında en incesi diyebilirim.184gr ağırlığında ve 36ay garantili. Titreşimlere karşı da korumalı olarak yapılmış. Ayrıca ilave verilen masaüstü aparat (dak istasyonu)ı ile kablosuz olarak aktarım yapmak mümkün. Aparat kablolu tabiki

500gb a kadar kapasitesi ve tasarım olarak renk seçenekleri ile gayet iyi bir seçim. Ses ve ısınma konusunda benden tam puan aldı. Ayrıca seagate manager yazılımı ile yedekleme ve senkronizasyon işlemlerini yapabilmeniz mümkün.İstediğiniz klasörü de şifreleme imkanınız var. Fiyat olarak 229 – 280 TL aralığında onlne satış olarak bulabilirsiniz.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

  • Seagate ürünlerini pek beğenmem ancak bu başarılı duruyor. Tasarımını çok beğendim. 184gr ağılık çok iyi. Fiyat olarak biraz pahalı ancak biraz zaman geçince ucuzlar ozaman alınabilir.

Yorum Yap