Ürün İnceleme

Asus “Unlimited” Serisi Laptop

Ülkemizde masa üstü bilgisayarların saltanatını yavaş yavaş diz üstü bilgisayarlar indirmektedir. Diz üstü bilgisayarların avantajları ve laptop fiyatlarının gittikçe düşmesi sebebiyle bir çok insan dizüstü bilgisayar kullanmayı tercih etmektedir. Laptopların hem kullanımı daha rahattır. Hem masaüstü bilgisayarlar gibi birden fazla donanımla çalışmamaktadır. Aynı zaman da dizüstü bilgisayarların şarz edilebilme özelliği vardır. Laptopu şarz ettiğiniz takdir de dağın doruğun da bile kullanabilirsiniz. Fakat çoğu laptop en fazla 2-3 saat dayanabilmektedir. yüksek performans sağlayan işlemciler buna neden olmaktadır.

Ülkemizde ve dünyadaki insanlar tercih edilen laptop markası Asus’tur. Asus ürettiği laptoplar da yeni teknolojileri ve kullanım kolaylığını bulundurduğundan dolayı insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun ile birlikte insanlar daha çok Asus laptop kullanarak işlerini daha kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmektedir. Geçmişte Asus laptop modellerini sadece iş adamları kullanırdı. Fakat asus insanların daha iyi oyun oynayabilmesi için teknolojisini geliştirdi ve asus ile daha iyi oyun oynanabilmektedir.

asusunlimitedAsusun en son çıkardığı laptop modeli Asus Unlimited laptopdur. Bu laptop modeli ile tüm web ve pc uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekil de yapabilirsiniz. Intel Core 2 Duo SU7300 kullanılan asus unlimited loptop modelin de 512 mb ekran kartı bulunmaktadır. Grafikleriniz de kesinlikle sorun yaşamayacağınız bu laptop serisinden hızı ve kalitesi dolayısı ile memnun kalacaksınız. En önemli özelliği 12 saatlik pil ömrüdür. Çalışmalarınız yarım kalmadan rahatça kullanabilirsiniz.  Asus unlimited laptopunuzu ister oyun için kullanın isterseniz de iş için kullanın. Bilgisayar tutukunlarının gözlerinin kamaşacağı bir laptoptur. Asus unlimited fiyatı ise oldukça düşüktür. Kaliteli ve ucuz olan bu bilgisayarı almanız için acele etmelisiniz. Çünkü her an mağazalar da tükenebilir.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap