Kitap Tavsiyeleri

Kitap Tavsiyesi : Hayalleri Olanlar Asla Uyumaz

Hayalleri Olanlar Asla Uyumaz ” adlı Pat Mesiti tarafından yazılmış bu kitabı da size şiddetle tavsiye ediyorum. Kitabı okurken sanki benim için yazılmış ya da benim gibiler için yazılmış diyebiliyorsunuz. Şahsen ben öyle dedim. Karar verme konusunda sıkıntınız varsa, sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldıysanız, kendi işiniz için çalışmak istiyorsanız , başlangıç yapmak için bu kitabı okumalısınız.

Hayalleri Olanlar Asla Uyumaz”  adlı kitabı okuyunca birden değişeceksiniz diye bir şey yok. Bütün kitaplar ortak olarak aslında şunu söyler: Herşey sizin elinde. Ama hiçbir kimse durup dururken birden sıçrama yapmaz. Bu tip kişisel gelişim kitapları sizi motive eder ve çevrenizi nasıl düzenlemeniz gerektiğini, olumlu bakış açılarını zihninize sokar. Pozitif düşünce ve başarabileceklerinize inancınız sizi değiştirir. Uğraşlarınızı kendi amacınız için yapmaya başlarsınız.

Kitabın içeriğinden bahsetmeyeceğim. Alın ve okuyun. Kitabın en güzel özelliği her bölümün sonunda oaln sorular. Bu sorular size hatalarınızı itiraf etmenizi ve yapacaklarınızı planlamanızı da sağlayacaktır.

Diğer Kitap Tavsiyelerim:

Sınırlar Boundaries

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

  • Kitabı burada tanıtarak beni ve diğer insanları bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım sizde kitabı okumuş ve vizyonunuzu belirlemişsinizdir. Hayalinize ulaşmanız dileğimle, sevgiler.

Yorum Yap