Kafama Göre

Tohum ekersiniz de, Nasıl olur da meyve vermez?

Tohum ekersiniz de, Nasıl olur da meyve vermez? Sözüne bir örnek vermek istedim bu yazıda.

İnternet üzerinde yapılan bazı yarışmalar var ve profesyonel kullanıcılara hitabetmektedir.

Nedir bu yarışma? Bir arama kelimesi veriliyor ve belirli bir süre koyuluyor, bu süre zaatında Google aramasında o kelimede sıralamaya girenlere ödül veriyorlar.

Benim İnternet bilgim iyi derecede ama yarışma konusunda hiç bir bilgim yoktu açıkçası Girsemmi, girmesemmi diye düşünüyordum yarışma başlamıştı ama ben halen kararsızdım.

Yarışmanın üstünden 1 ay geçti ve 2 ay gibi bir süre kalmıştı, ödüller büyük olmasa bile amaç bi nevi gövde gösterisi olacaktı benim için hemde deneyim kazanmış olacaktım.

Daha sonra okuduğum kitapları karıştırırken bir kitapta gördüğüm şu cümle ”Tohum ekersiniz de, Nasıl olur da meyve vermez?” beni bir süre düşündürdü ve sonra yarışmaya girme kararı aldım ve öyle bir gaza geldim ki sormayın.

Devamı


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

  • Nerede olursanız olun, elinizdekilerle yapabileceğinizi yapın. Theodore Roosevelt
    Emre elindekilerle bir şeyler yaparak her zaman daha iyiye gideceğini düşünüyorum.

Yorum Yap