Hayattan

Auto Show 2010 Bilet Fiyatları

autoshow2010

blankOtomobil tutkunlarının merakla beklediği Auto Show 2010 fuarının bilet fiyatları belirlendi. 1 kişi 11tl ücret ödeyecek. Çift olarak gelirseniz 13tl indirimli fiyattan 2 kişi girebilecek.

– Fuar 29 Ekim – 07 Kasım 2010 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecektir.
– Hafta içi biletleri 29 Ekim 7 Kasım tarihleri arası herhangi bir haftaiçi günü için kullanılabilir.

– Auto Show’u hafta içi ziyaret etmek isteyen çiftlere özel bilet ücreti 13 TL’dir
– Ziyaret Saatleri: Haftaiçi 12:00 – 21:00’dir.

Haftasonu biletleri ise 18tl olarak ücretlendiriliyor.

Haftasonu yoğunluk olacağı için muhtemelen bilet fiyatları da biraz daha pahalı. Haftaiçi hem sakin hem de arabaları incelemek için en rahat zamanlar.

Auto Show 2010 fuarı otomobil blog yazarları için de inceleme fırsatı oluşturuyor.  Fuar CNR EXPO da gerçekleştirilecektir.

AutoShow fuarı İstanbul’da gerçekleşecek. Aşağıdaki siteden ulaşım yollarını görebilirsiniz. İstanbul’da bu fuar bir başka oluyor. Özellikle haftasonu kamerasını alan geliyor. Arabalara binip birkaç çekim yapmayı planlıyorum bende.

Auto Show 2010 fuarına nasıl giderim?

BOSTANCI’dan gelenler: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY- metro ile CNR EXPO

KADIKÖY’den ulaşım: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – metro ile CNR EXPO İETT ile TAKSİM – İETT ile CNR EXPO

MECİDİYEKÖY’den gelenler: İETT ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

EMİNÖNÜ’den ulaşım: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

TAKSİM^den ulaşım: Fuar zamanları İETT ile CNR EXPO

AKSARAY’dan gelenler: Metro ile CNR EXPO

KABATAŞ’dan fuara ulaşım: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO

ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO
Auto Show fuarına Anadolu yakasından en kolay nasıl gidebileceğinizi anlatayım.

28 Ekim de Kadıköy ,Kadıköy’den deniz otobüsü ile Bakırköy’e gittim. Oradan fuara otobüs seferi düzenlenecekti normalde. Ama düzenlenmediği için 1 otobüs 1 metro değiştirerek gittim. Sonrasında kstirme yolu da buldum 🙂

Anadolu yakasından gelenler Uzunçayır,Söğütlüçeşme,Altunizade istasyonlarından birinden Metrobüse binsinler. Yenibosna’da inip üst otobandan  devam edin ve Yenibosna Metro istasyonuna gidin. Oradan bir durak sonra CNR fuar merkezinde olacaksınız.

Detaylı bilgi için yazımın devamını okuyabilirsiniz.

Otomobil Dünyasında Büyük Buluşma

Ekonominin lokomotifi otomotiv sektörü, 13. Uluslararası Otomobil Fuarı Auto Show’da gövde gösterisine hazırlanıyor. Otomobil tutkunlarının merakla beklediği Auto Show’da son model otomobiller yeni sahiplerine göz kırpıyor. Auto Show 29 Ekim-7 Kasım 2010 tarihleri arasında İstanbul’da CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

100 Otomobilden 72’si İhraç Ediliyor

Bul yıl 650 bin ziyaretçinin beklendiği İstanbul Auto Show, dünyanın en büyük otomobil fuarları arasında gösteriliyor. Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği (OICA) akreditasyonuna sahip Auto Show, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) desteğinde iki yılda bir gerçekleştiriliyor. 2009’da, üretilen her 100 araçtan 72’sinin ihraç edildiği sektör, CNR Expo Fuar Merkezi’nde 120 bin m2 alanda buluşacak. Auto Show’a 200’ün üzerinde firma katılıyor.

Lider Markalar Auto Show’da…

İstanbul Auto Show’a otomotiv sektörünün en büyük firmaları katılıyor. Fuara katılacak olan markalar arasında Porsche, Ferrari, Maserati, Bentley, Citroen, Subaru, Infiniti, BMW, Land Rover, Aston Martin, Mini, Rolls Royce, Chevrolet, Kia, Lambroghini, Seat, Audi, Geely, VW, Ford, Opel, Honda, Hyundai, Renault, Dacia, Mazda, Mercedes-Smart, Chery, Nissan, Jaguar, Peugeot, Suzuki, Ssangyong, Mitsubishi, Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Lexus, Toyota, Proton, Volvo ve Skoda da yer alıyor.

Auto Show’da Pozitif Ayrımcılık…

Kadın, yaşlı ve çocuklara yönelik birtakım pilot uygulamaların yapılacağı bu yılki Auto Show’da çocuk, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın fuarı rahatlıkla gezebilmeleri için bir dizi kolaylık getirilecek.

Çocuklar için oyun alanı, restoranlarda çocuk menüsü ve fuar alanına yayılmış çeşitli eğlenceli etkinlikler düzenlenirken fuarın iletişim stratejilerinden ziyaretçi hizmetlerine kadar pek çok alanda kadınlara özel uygulamalar yapılacak

Fuarda yaşlı ziyaretçilerin kalabalıklardan rahatsız olmaması için özel otopark, vale servisi, ilave dinlenme alanları, ekstra acil sağlık ve bakım ekipleri bulunacak. Katılımcı firmalar ise emekliliğinde otomobil almayı düşünenler için özel model ve fiyat seçenekleri hazırlıyor.

Engelli vatandaşlarımız için ise özel otopark ve yönlendirme hizmetleri, tüm stantlarda tekerlekli sandalyeler için rampa, fuar salonlarında özel dinlenme alanları yer alacak. Bunun yanı sıra engelli vatandaşlarımızın sivil toplum kuruluşlarına da fuar süresince özel stant ve tanıtım olanakları sağlanacak. Pozitif ayrımcılık uygulamalarının yakın gelecekte tüm CNR fuarlarına genişletilmesi hedefleniyor.

http://www.itf-autoshow.com/content/tr_index.asp

– Fuar 29 Ekim – 07 Kasım 2010 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
– Hafta içi biletleri 29 Ekim 7 Kasım tarihleri arası herhangi bir haftaiçi günü için kullanılabilir.

– Auto Show’u hafta içi ziyaret etmek isteyen çiftlere özel bilet ücreti 13 TL’dir
– Ziyaret Saatleri: Haftaiçi 12:00 – 21:00’dir.

Auto show 2010 İstanbul hakkında güzel bir derlemeye buradan ulaşabilirsiniz.

2012: Aradan 2 yıl geçti ve yine bir Auto Show fuarı geldi. Auto Show 2012 Bilet Fiyatları belli oldu. Çok fazla değişiklik yok.

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

3 Yorum var.

Yorum Yap