Kafama Göre

Auto Show 2010 VIP Günü

Auto Show 2010 İstanbul fuarının Vip ve basın günü 28 Ekim Perşembe günü yapıldı. Bende Fiat’ın davetlisi olarak katıldım. Fuar açılışından önce olan bu tip günler daha özel ve tenha geçer normalde. Fakat hiç de öyle olmamıştı.

Ben akşama doğru giriş bölümüne gittim. Davetiyem Tuna’da olmasına rağmen herkesin geçtiği kapıdan bende geçtim. Davetiye de sormadılar. Herhalde fark edemediler karışıklıktan. Bir baktım içerisi dopdolu. Hiç özel bir gün havası yok.

Fiat standında blog yazarları ile bir roportaj yapıldı. Ben otomotiv sektörü ile ilgili fazla yazmadığım için katılmadım.

Auto Show 2010’un Vip günü işte böyle geçti. Mercedes kokteyl düzenlenmişti. Fiat da aynı şekilde. 1. günü bir sonraki yazımda anlatacağım.

Auto Show fuarı 7 Kasım’a kadar devam ediyor. Hala gelme şansınız var. Bilet fiyatları ve ulaşım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap