Teknoloji

Auto Show 2012 İstanbul Bilet Fiyatları

Auto Show 2012 fuarında bilet fiyatları 2010 yılına göre biraz daha ucuzlamış diyebilirim. Ama en büyük fırsatları ise TÜM ÖĞRENCİLERE GİRİŞ ÜCRETSİZ olması olmuş. 🙂 Üniversite öğrencileri de dahil 2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında fuar ziyaret saatlerinde bütün öğrencilere ücretsiz bilet var.

Fuar komitesi bu sene Auto Show 2012’ye özel bir web sitesi de hazırlamış. Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak ve fuar sonrasında yaşananlara göz atmak için ziyaret edebilirsiniz. www.istanbulautoshow12.com/

Auto Show 2012 Bilet Fiyatları

ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile düzenlenen ve otomobil tutkunlarını heyecanlı, eğlenceli bir ortamda buluşturmaya hazırlanan İstanbul Autoshow 2012 fuarının giriş ücretleri şöyle:

Kapı giriş ücreti Hafta içi:
10 TL
Hafta sonu:
15 TL
Otopark ücreti 10 TL

İstanbul Autoshow 2012’ye giriş hafta içi kadın, çocuk ve üniversiteliler dahil tüm öğrenciler için ücretsiz olacak. Hafta sonu da fuara çocuk ve üniversite öğrencileri de dahil olacak şekilde tüm öğrenciler ücretsiz, kadınlar ise yüzde 50 indirimli girebilecek.

Öğrenciler ve ailece katılacaklar için çok güzel bir fırsat.

Biletleri nereden alabilirsiniz?

Bu sene fuar biletleri ilk defa Biletix tarafından satılacak. Böylece fuar girişinde izdiham ya da kalabalık olmayacak böylece. Hafta sonu çok kalabalık olacağı için hafta içi katılmak çok daha iyi olacak. 10 TL de gayet makul bir ücret. Ayrıca fuar süresine yakın birçok sitede de bilet fırsatları olacaktır.

İstanbul Auto Show 2012 Ücretsiz Bilet nasıl kazanabilirsiniz?

Auto Show 2012’d geçtiğimiz fuarlarda da olduğu gibi farklı firmalar ve siteler ücretsiz bilet kazanma olanağı sağlıyor.

Önemli otomobil bloglarından birisi olan Otomot.net bu sene tam 15 kişiye çekilişle ücretsiz bilet kazanma şansı veriyor. Sitesine girip formu dolduran talihliler arasında yapılacak çekilişle davetiyeler kazanan kişilere 1 hafta öncesinden posta yoluyla ulaştırılacak.

Güncelleme: 31.10.2012
Çekiliş tamamlanmıştır. Kazananları tebrik ederim
http://otomot.net/2012/10/31/auto-show-2012-istanbul-bileti-kazananlar/

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

8 Yorum var.

  • Bu bilet satış monopol şirketinde geçtiğimiz yıllarda kredi kartlarından para çekme ve benzeri durumlar olmuştu. Lütfen paramızı verip biletimizi doğrudan alma hakkımızla oynamasınlar. Sayın ilgili devlet yetkilileri de bu duruma müdahale etsinler. Parasını verip biletini almak isteyenin özel kimlik bilgileri zorla alınmasın. Kişinin kimlik bilgilerini korumada çok hassasiyet gösteren devletimiz bunu önlesin. Paramızı verip biletimizi alalım. Rekabet kurumu, San. ve Ticaret Bakanlığı ilgilileri lütfen konuya eğilerek vatandaşı zorlamalarla uhatap etmesinler. Tabi TOBB ve İTO da konunun yetkilisi ve sorumlusu olmalıdır.

    • Bu konuda bir bakıma haklısınız ama fuar girişinde o kalabalıkta bilet sırası beklemek 2010 yılında hiç de hoş değildi. Her ne kadar biz vip konuk olduğumuz için beklemesekte bekleyenler için biraz sıkıcı bir yoğunluk diyebilirim.

Yorum Yap