Teknoloji

Google İnternet Reklamcılığı Seminerinden İzlenimlerim

Güzel bir organizasyon olduğunu söyleyebilirim. adwords konusuna pek sıcak bakmama rağmen seminer sonrası fikirlerim değişti. Adwords uzmanı olup firmalara reklam danışmanlığı yapmayı düşünüyorum şu an.

Seminer konuları güzel seçilmiş fakat adsense konusunun atlanmamasını isterdim. Özellikle yabancı arkadaşlarla sohbetlerim bana farklı fikirler verdi :) Amaç Dizayn ı iyi bir şekilde de temsil etmiş olduk :D

Programın geç başlaması ve aralarda müziğin fazla olmasından dolayı iletişim kurmakta çekilen güçlükler de olumsuz olarak gördüklerim arasında.

Aldığım notların tamamını yakında yayınlayacağım. Şimdilik bu kadar…


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

  • Adwords konusuna bende pek sıcak bakmıyordum. Taki nezaman adwordse reklam verdim fikrim değişti. Gerçekten adwords başlı başına uzmanlık isteyen bir konu. Şuan adwords konusunda bir arkadaşımdan danışmanlık hizmeti alıyorum. Gerçekten çok faydasını gördüm. Olumlu dönüşler aldım. Umarım adwords reklam konusunda uzmanlaşırsınız. Bizde bilgilerinizden burayayaz.com sayesinde faydalanırız.

Yorum Yap