Teknoloji

iPhone 4 Türkiye’de: 1.569 TL

iphone 4

iPhone meraklıları 24 Eylül 2010 tarihinde iPhone’un Türkiye’ye geleceğini duymuş ve hemen almak için sıraya bile girmişlerdi. İnsanlardaki bu hareketi anlayamıyorum. İlk sende olunca herkeze hava mı atmış olacaksın…. Satış fiyatı 2300TL olacak denirken yaklaşık 1000Tl daha düşük bir rakamdan satışa sunuldu. İlgili haber şöyle:

Tüm dünyada satış rekorları kıran iPhone’un ülkemizde merakla beklenen yeni modeli iPhone4, Electro World Mağazaları’nda satışa sunuluyor.

23/09/2010

24 Eylül’de 6 ilde yer alan 15 Electro World Mağazası’nda tüketiciyle buluşacak. Electro World, iPhone4 ile birlikte ürüne ait zengin aksesuar seçeneklerini de mağazalarında tüketicilerle sunacak. Yetkili servis garantisine sahip iPhone4’lere herkesten önce siz sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey 24 Eylül Cuma günü Electro World Mağazaları’nı ziyaret etmek.

Çift kamera ile görüntülü konuşma imkanı sunan iPhone4, birden çok programı aynı anda çalıştıran iOS4 işletim sistemi, 5 Mega Piksellik led flaşlı kamera ile fotoğraf ve HD kalitesinde video çekme imkanı sunuyor. Muhteşem ekran görüntüsü kalitesi ile de dikkat çeken iPhone4, diğer iPhone modellerinden tasarımı ile de farklılaşıyor.

MicroSim desteğine sahip iPhone4, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, UMTS ve GSM bağlantı desteğine sahip. Aynı zamanda 326 PPi retina görüntüleyicisi bulunan iPhone4, 7 saate yakın 3G konuşma, 6 saat 3G ile internette gezme, 10 saat Wi-Fi ile internette gezme, 10 saat video izleme ve 40 saat müzik dinleme imkanı sunan gelişmiş, uzun ömürlü pile sahip. Cam ve metalden oluşan tasarımı ile dikkat çeken sınırlı sayıdaki iPhone4’e ulaşmak için elinizi çabuk tutun.

iPhone4’ün 16 GB ve 32 GB olarak iki farklı modeli bulunuyor. Her zevke uygun iPhone4’lerin 16 GB’lık modeli 1569 TL’lik, 32 GB’lık modeli ise 1849 TL’lik fiyatıyla satışa sunulacak.

Kaynak: http://yahoyt.com/h/9082/iphone-4-turkiyede-1569-tl

Haber tarih olarak geçtiği için satışa sunulacağı fiyatı açıklamışlar ama artık satışta. Gidip hemen alın. 😀


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap