Ürün İnceleme

Little Caesars Gönül Alma :)

Yarım pizza gönül alma” derler ya işte aynen öyle oldu. 🙂 Geçtiğimiz hafta Murat’la Taksim’de Little Caesars pizzanın yerini bulup karnımızı doyurmaya gitmiştik. Murat tabi askerden yeni geldiği için pizza yemeyi bile unutmuş. Nefis kenarlı Little Caesars pizza yiyelim dedik ve gittik Elmadağ şubesine. Eh garson biraz robot gibi durduğu için nefis kenar bile söylemeyi unuttuk ama yine de leziz bir pizza yedik. 1 ay önce de yemeksepeti.com’dan verdiğim sipaişte ketçap,mayonez ve sos getirmeyi unutmuşlardı o nedenle bir daha bizim mahalledeki şubelerinden almayacağım demiştim. Bu durumu da site üzerinden bir mail atayım dedim. Ayrıca bloggerlar ile  birkaç etkinlik fikrimi de yazdım. Sağolsun Ahu hanım kırgınlığımı gidermek için bir Pizza ısmarlayıverdi. 🙂

Merkezlerinden de aradılar “Efendim size geçen sefer ketçap mayonez koymayı unutmuşlar bu sefer bol bol gönderiyoruz” dediler. Aynen de öyle oldu. Bir baktım 10 tane felan ketçap mayonez geldi. 3 tane de sos geldi. Nefis kenarlarla sos bileşimi müthiş oluyordu valla. 😀 Barıştık böylece. İlgi alakalarından dolayı buradan teşekkür ederim.

Nefis kenar yemediyseniz de şiddetle tavsiye ederim.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap