Ürün İnceleme

Nlüfer Turizm’den 3. Web Sitesi Tasarımı

Bugün Nilüfer Turizm’in web sitesine girdiğimde yine farklı bir Nilüfer gördüm. 2. yapılan site ile ilgili eleştirilerimi göndermiştim. Şimdi yeni bir tasarımla karşımıza çıkmışlar. Mikro site mantığında yapılmış bir tasarım. Açıkcası diğerlerine göre en iyisi bu. Gittikçe geliştiriyorlar kendilerini. 🙂

blank

Tabi rezervasyon ve online bilet sayfalarında eski tasarım duruyor. Bunları düzeltmeden yayınlamaları ya da kontrol etmemeleri pek profesyonelce olmamış.

  • İletişim sayfasında menülerdeki yazı renkleri siyah olarak unutulmuş.
  • Kodlamada table kullanılmış. Artık div tasarımların popüler olduğu günümüzde bu hali ile geriden geliyor Nilüfer.Sayfayı aşağı kaydırmak durumunda kalıyoruz. Bu noktada Kamil Koç un sitesi çok daha kullanışlı.
  • Logolarındaki değişimin nedenini anlamadım malesef. Eski logonun çok daha akılda kalıcı olduğu kesin. Bu logo yarım kalmış gibi bir hava estirmiş.
  • Tarayıcı uyumluluğu ise iyi. Bazı tarayıcılarda biraz kayma olsada göze batacak bir hata yok.

Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap