Öğrendiklerim SEO

Siteler Ansiklopedisi

sitelerhakkinda-300x2031Sitelerhakkinda.com

Siteler Hakkında, web siteleri hakkında bilgiler veren bir web sitesi ansiklopedisi. Siteler Hakkında, kayıtlı her site için bir wiki makalesi oluşuyor. Wiki makalesi ilk oluştugunda otomatik olarak site hakkında ve başlık bilgilerini yazılıyor, çeşitli istatistik bilgileri içeren kütük bilgileri derleniyor.

Eğer siteniz henüz kaydolmamışsa sadece aramnız yetiyor. Otomatik olarak wiki sayfanız açılıyor. Burada sitenizle ilgili başlık,hakımızda,katagoriler,iletişim ve kütük bilgileri gibi alanları düzenleyebiliyorsunuz. Wikipedia ile aynı mantığı güden bir proje.

Ayrıca size backlink olarak da dönebilir:D Başka siteler hakkında bilgi alabilir ve yorumları okuyabilirsiniz. Eleştirilerinizi yorum yaparak ekleyebilirsiniz.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap