Öğrendiklerim

Sora Sora Bankamatik Aramayın

sora sora bankamatik arama

İş bankası yeni bir mobil hizmet daha başlatmış. İş bankası müşterileri için bankamatik arama,bulma derdine güzel bir çare bulmuş diyebilirim. Sora sora bağdat bulunur ama siz sora sora bankamatik aramayın. 😀 Bu yeni hizmetin sloganı.

iş bankası atm nerede servisiBANKAMATIK ya da IS BANKASI yazıp cep telefonunuzdan 4722′ye gönderiyorsunuz. Cebinize size en yakın banka ya da bankamatik bilgisi anında geliyor. Özellikle bilmediğiniz yerlerde acil para çekme ihtiyacı olduğunda bu hizmet çok işe yarayacağa benziyor. Avea ve Turkcell aboneleri için mesaj göndermek ücretsiz.

Burayayaz.com okurları için hemen bir SMS gönderdim. Bulunduğum yere yakın 3 tane atmnin adresinin bilgisi geldi. Ayrıca km hesapları da yaklaşık olarak yapılmış. 1 km mesafedeki şubeler liste halinde geldi. Ücretsiz olarak mesaj atabiliyorsunuz onda da sorun yok.

İş bankası atmsi nerede,iş bankası şubesi en yakın nerede gibi soruların cevabı artık cebinizde diyelim. 🙂


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap