Teknoloji

Ücretsiz Bilgisayar Sertifikası [Chip&Casper İşbirliği]

Sertifika kursları malum ya çok pahalı ya çok uzun sürüyor. Casper ve chip.com.tr işbirliği ile yürütülen CCCU (Chip Certified Computer User) sertifikasını almak ise ücretsiz.

Nasıl alabilirim?

Chip.com.tr ye girip buradan üye oluyoruz. Daha sonra buradan kursa başlıyoruz. Kurs farklı kategorilerde onlarca sorudan oluşuyor. Her sorunun da ayrı sayfaları var. Bu sayfaları okuyup geçtikçe bir soruyu tamamlamış oluyorsunuz ve %lik diliminiz doluyor.

%100 olduğunda Sınava giriyorsunuz. Öss heyecanı olmasa da heyecan oluyor Bu sınavı da başarıyla verirseniz sertifikanız mailinize pdf formatında yollanıyor. Çıktı alıp duvara asabilir iş başvurularında kullanabilrsiniz.

Ben de kursa başladım.Konular bilindik gibi ama tam istediğim şekilde farklı püf noktalarını da anlatmışlar. Kursa öğrenme amaçlı girerseniz çok şey kazanırsınız. Temel birçok bilgi mevcut.

Chip ailesini tebrik ediyorum


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

3 Yorum var.

Yorum Yap