Öğrendiklerim

Yapı Kredi Bankası Güvenlik Uyarısı

Yapı Kredi Bankası Internet Bankacılığı 12.04.2011 tarihli GUVENLIK UYARISI!
Bugün mailime gelen bu uyarıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Birçoğumuz internet bankacıllığı kullanıyoruz ve çeşitli pishing saldırılarına da maruz kalıyoruz. O nedenle bu uyarıyı dikkate alalım.

Değerli Müşterimiz ,

Özellikle son günlerde, ülkemizdeki internet bankacılığı müşterilerini hedef alan bazı girişimler yaşanmıştır. Sizleri bu tarz girişimlerden koruyabilmemiz için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ediyoruz:

1. Bankamız SİZDEN HİÇBİR ŞEKİLDE İnternet Bankacılığı’nda “Dijital Sertifika veya başka yazılımlar” yüklemenizi İstememektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde kesinlikle herhangi bir işlem yapmayınız ve hemen 444 0 444’ü arayarak Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile iletişime geçiniz. Destek ekibimiz size gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır.

2. Bankamız İnternet Bankacılığı’na sadece www.yapikredi.com.tr adresinden giriş yapınız. Bankamız İnternet Bankacılığı’na giriş sürecinde sizden sadece Kullanıcı Kodu, Şifre ve
Tek Kullanımlık Şifre bilgilerinizi istemekte; bu bilgilerin haricinde bilgi girişi istememektedir.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap