Pazarlama Stratejisi

100 Tl ye Hazır Web Sitesi

100TL ye web sitesi mi olur dediler ? Olacak! İmza : Ali Ağaoğlu 🙂 Gel vatandaş 100tl ye web tasarım yapıyoruz yanında 2 kilo seo paketi bedava.

İnternetin hali aynen böyle. Biri olacak diyor oluyor. 100TL ye web sitesi yaptıranlar acaba ne kadar doğru düşünüyorlar diye sormak lazım. Web sitesinin alan adı ve hostingi en kötü ihtimal ile 30-40tl ye mal oluyor. 60tlye size web tasarım yapanlar hazır siteleri veya paket siteleri veriyorlar. Ucuz etle kaliteli bir internet hayatı sürdüremezsiniz.

Web sitesi yaptırırken 100 TL ye hazır web sitesi yapanlardan uzak durun. Derme çatma konut projesinden farkı olmaz. Firmanızı internette bu şekilde tanıtacağınıza hiç tanıtmayın. İnternette hizmet almak için web sitelerine girdiğimde tasarımına ve içeriğine bakıyorum öncelikle. Güven vermeyen, sitesine özen göstermeyen insanlardan neden hizmet alayım ki?

Sitesi için 100TL ayıran bir firma size vereceği hizmeti ne kadar özenerek yapacak ki… İnternetten gerçek hayata yansıması aynen bu şekilde.

100tl verip sitenizi yaptırdıktan sonra Google da gözükmesi için bir 50tl atın derler. 🙂 (Google add url) Sonrasında firma adını yazdığınızda siteniz gözükmez onun gözükmesi için bir de yüz görümlüğü atarsınız 100tl. Oldu sana 250tl.

Web sitenizi 10tlye veya 200tlye yaptırdınız sonrasında bir sorun olduğunda muhatap bulamayacağınızı bilmiyorsunuz. Bu şekilde satış yapan siteler 1-2 sene sonra kapanıyorlar. Sonra arayın da muhattap bulun. Zor bulursunuz….

Online marketing devrindeyiz. İnternette kendinizi ne kadar iyi pazarlar ,ziyaretçilerinizi ne kadar iyi ikna ederseniz o ölçüde müşteri ve prestij kazanırsınız. İşiniiz doğru yapar,güzel hizmet eder ve zamanında hizmet verirseniz sağlam adımlarla sektörünüzde bir yerlere gelebilirsiniz.

İnternete yatırımı doğru yapar doğru firmalardan hizmet alırsanız uzun vadede yararını görürsünüz.

Googleda iyi yerlerde olmak istediğinizde o 100tl ye sitenizi yapanlar kim bilir sizden kaç para daha isteyecekler. Birşeyi ucuza yapıp diğer hizmetten parasını kat kat alıyorlar. Dikkat edin.

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap