Pazarlama Stratejisi

com, net ve org Alan Adları Sadece 6.90TL!

Güzel Hosting’den güzel bir kampanya haberi aldım. com,net,org uzantılı alan adlarını 6,90tl den kayıt etme fırsatı var. Yenileme ücreti de başka firmalardaki gibi değil. Normal bile altında bir fiyat. Domain avcıları için güzel bir fırsat.

Güzel Hosting Internet Hizmetleri

Yepyeni ve daha önce hiç olmadığı kadar uygun bir alan adı kampanyasıyla karşınızdayız.

com .net ve .org alan adlarını 6.90TL gibi bir ücret karşılığı alabileceksiniz. Üstelik, alan adı yenileme ücretleri de 14.90TL yerine 12.90TL olacak.

Bu ücretten alacağınız alan adlarında hiçbir kısıtlama yapılmayacaktır, dilediğiniz zaman dilediğiniz yere transfer etmekte de özgür olacaksınız(tabi 3 ay transfer edilemez dönem bittikten sonra). Hiçbir gizli ücret yok.

Alan adlarında sunduğumuz ücretsiz hizmetler:

  • Nameserver değiştirme
  • Detaylı DNS Yönetim Hizmeti
  • Alt nameserver yönetimi(Child Nameserver)
  • E-mail Yönlendirme
  • Whois bilgileri yönetimi
  • Kimlik Bilgileri Gizleme Hizmeti(Privacy Protection)
  • Transfer kodu
  • Ücretsiz Firma içi transfer (Yakında tamamen otomatik)

Kampanyamız bu gece(31.01.2011) saat 23:00-02:00 arası bir zamanda başlayacaktır.

Şu an için öngörülen stok toplamda 300 domaindir, tabi ki duruma göre artırılabilir. Kişi başı max. 10 alan adı satın alma limiti vardır.

Kampanyada her şekilde yapılabilecek sahtecilikleri engellemek amacıyla, otomatik alan adı tescili kapatılacaktır. Bütün siparişler tek tek incelenecek, üyelik bilgilerinin doğru olup olmadığı kontrol edilecek ve bu kişiye ait başka hesap olup olmadığı kontrol edilecektir. Bu yüzden, siparişini vermiş olduğunuz alan adları anında değil, max. 24 saat içinde tescil edilecektir.

Hizmet sözleşmemiz gereği, kişisel bilgilerini doğru olarak girmeyen kişilere herhangi bir iade yapmaksızın hizmet vermeme hakkımız olduğunu unutmayınız.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap