Hayattan

Bu Bayram Da Kapı Çalmadı

Eski bayramlar diye söylenmeye erken yaşta başladık sanki. Yeni nesil eski bayramlar diye söylenemeyecek bile. Çünkü eski bayramların nasıl olduğunu malesef göremeyecek gibi.

Bayramlar toplu SMS atmalar Whats app dan kopya mesajlar atarak kutlanan bir tatil günü haline geldi. Geçen bayram olduğu gibi bu bayramda kapıyı çocuklar çalmadı. Çocuk Bulun Şeker Verelim diye bir yazı yazmıştım hala güncelliğini koruyor. Davulcu bile pas geçti bizim apartmanı. Şekerler elimizde kaldı kimseye satamadık. 😀 Hepsini yerim artık.

Çocuklara oruç tutmayı , bayramlaşmayı öğretmek lazım. Dinini bilmeyen nesiller yetişiyor. Bayramı tatil günü diye düşünüp kilometrelerce trafik oluşturan insanlar büyüyor. İnşAllah daha iyiye gideriz.

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap