Genel

Burayayaz.com Chip Dergisinde

Burayayaz.com Chip Temmuz 2011 sayısında

Chip dergisinin Temmuz 2011 sayısında ayın web siteleri bölümünde blogum Burayayaz.com‘un tanıtıldığını görünce biraz şaşırdım. 🙂 Chip dergisinde tanıtılmak da güzel bir olay. 4 hafta önce kendi blogumla beraber 5 blog ve 1 site göndermiştim incelenmesi için. Bunlardan 4 tanesini inceleyip tanıtım sayfalarına almaları çok güzel oldu.

Gönderdiğim bloglar ve site aslında blog dünyası için gayet olağan ve bilindik siteler. Fakat Chip dergisinde çokca göremiyordum. Ben de gönderiverdim.

  • www.burayayaz.com
  • www.teakolik.com
  • www.otomot.net
  • www.spaksu.com
  • www.psdup.com
  • www.bilisimlive.com

Gönderdiklerimden dört tanesinin tanıtılması bana göre çok iyi oldu. Bu siteleri herkes bilmeli. Ben daha kişisel yazıyorum ama diğerleri genele daha fazla hitap ediyor. O nedenle de takip edilmesini de ayrıca tavsiye ederim.

Chip Editörleri blogum için şöyle yazmışlar:

Bu ay blog’unun tanıtılması için dergimize başvuran sayın Mehmet Emre Baş kendi kişisel tecrübelerinden oldukça neşeli, bir o kadar da bilgi dolu bir blog hazırlamış. Sade, şık tasarımı blog’un çekiciliğini daha da arttırmış. Blog’un “Kafama Göre” kısmı özellikle ilgimizi çekti.Blog’da CS5 seminelerlerinin tanıtımından tutun da Google Kobi Günü’ne kadar her yerde bulamayacağınız değerlendirmeler yer alıyor.

Teşekkürler Chip. 🙂


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

10 Yorum var.

Yorum Yap