Kafama Göre

Hızlı ve Öfkeli 6 Gerçekten Çok İyi

Hızlı ve Öfkeli 5 filmini izledikten sonra çok beğenip paylaşmıştım. Hızlı ve Öfkeli 6 filmini de bugün sinemada izledim. Hakikaten çok iyi bir film olmuş. Kesinlikle sinemada izlemek lazım.

Film Hobbs’ın Dom’un ekibine ihtiyacı olmasıyla başlıyor. İşin içinde Hızlı ve Öfkeli 5’te öldüğünü sandığı LEtty de olunca Dom okeyi veriyor ve aksiyon başlıyor. Özellikle bu filmdeki tank sahnesi çok güzel yapılmış. Havada iki köprü arasında Dom’un kızı kurtarışı ise en nefes kesici kısmıydı. Azılı suçlu tam yakalandı dediğiniz noktada film birden tekrar başlıyor. O an ne çabuk bitti diye düşünürken filmin tekrar askiyona girmesi çok iyi oldu.

Bütün detaylarını anlatmaya niyetim yok. 🙂 Gidin izleyin. Asıl bomba filmin sonunda. Tam ayağa kalktık gidiyorduk ki… Bu kısmını da anlatmıyorum çünkü bunu görünce bir alkış koptu.

Hızlı ve Öfkeli 7‘nin de çekileceğinin haberini yönetmen film sonunda çektiği sahne ile veriyor. Suçlunun abisi intikam için Dom’un ekibinin peşine takılacağa benziyor. Bu kısmını Mustafa ve eşi tahmin etti. Haklarını yemeyelim :). Senaristle münasebetlerini bilmiyoruz tabi ….

İyi seyirler

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap