Hayattan

Kadıköy Pendik tren seferleri 2 yıl yapılmayacak

Bugün benim için nostaljik başkaları için ihtiyaç olan bu haberi vermek istedim. Haydarpaşa (Kadıköy)-Pendik tren seferleri 19 Haziran 2013 tarihi itibariyle sona erecek. 24 ay iyileştirme çalıştırmaları nedeniyle 2015 yılına kadar Pendik-Kadıköy tren seferleri durduruluyor.

Trafik derdi yaşamadan Kartal,Maltepe,Pendik gibi ilçelere çok rahat bir şekilde ulaşılmasını sağlayan tren seferleri artık olmayacak. Muhtemelen İstanbul Anadolu yakası trafiği de etkilenecek. Benim için nostaljik bir seyahat aracı olan bu tren İstanbullular için ulaşımı kolaylaştıran bir araç. Son gün 19 Haziran. 😀 Hiç binmemiş olanlar varsa bir tren yolculuğu yapsınlar.

Bu durum metro hattında yoğunluğun iş saatlerinde çok artacağına işaret olacak. Yine trafik çilesi ve balık istifi dolu dakikalar insanları bekliyor.

Hayırlı yolculuklar…

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

Yorum Yap