Teknoloji

Ücretsiz Internet Download Manager Lisansı

Haberokur.com‘un bir kampanyası ya da jesti diyebilirim. Lisans  30.06.2011 tarihine kadar geçerli. İDM programı download konusunda en çok tercih edilen ve en hızlı indirme özelliğine sahip programlardan biri. Tam sürüm lisansını bedava alıp kullanma fırsatını bence kaçırmayın. 🙂

Bu kampanyayı yapmaları da Türkiye distrübütörlüklerini duyurmaları için. Böyle bir fırsat varken bence değerlendirin. Ben lisans kodumu aldım ve kullanıyorum.

Haberokur.com , okurlarına Dünya’nın en çok tercih edilen indirme yöneticilerinden Amerika merkezli Tonec firması tarafından üretilen İnternet Download Manager hediye ediyor. Internet Download Manager yazılımın Türkiye distribütörü ve ana dağıtıcısı Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri’yle yapmış olduğumuz kampanya anlaşması neticesinde tüm okurlarımıza 30 Haziran 2011 tarihine kadar yasal olarak kullanabilecekleri orjinal Internet Download Manager lisansları hediye ediyoruz.

Bu konuda bir açıklama da bulunan Yazarımız Levent BULUT;
Haberokur.com olarak okurlarımıza alanlarında dünyanın en çok tercih edilen programlarını tanıtıyor ve öneriyoruz.
Internet Download Manager yazılımı Amerika merkezli Tonec firması tarafından üretilmiş olan dünyanın en popüler indirme yöneticisi programıdır.Bizde okurlarımıza bunu ücretsiz vermek istedik.

Bu bağlamda Kampanya çalışmalarımız süresince bizlere desteklerini esirgemeyen Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri genel müdürü sayın Barış Özkaya ve tüm ekibine teşekkürler ederim.

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler ise çok basit.
Kampanya başlangıç tarihinden itibaren üye olup en az yayınlanmış 3 yorumu bulunan Haberokur.com kullanıcılarımız, 3 aylık tam sürüm İnternet Download Manager keylerini mail ile alacaklardır.

Mail ile key alabilmek için, hediye@haberokur.com‘a mail atacak üyelerimiz, kendi üye ve maillerini bildirip, üye isimleri ve yorumladıkları en az 3 haberin linkini bildirmesi yeterli olacaktır.

Internet Download Manager programının bazı özellikleri;
•Internet Explorer, Firefox, Netscape gibi bütün popüler web tarayıcılarıyla uyumludur
•Tek tıklamayla kolay indirme özelliği
•Türkçe dil desteği
•İndirme hızlandırıcı modülü sayesinde maksimum indirme performansı
•Youtube ve benzeri video sitelerinden tek tuşla video kaydetme özelliği
•Sürükle ve Bırak sistemi sayesinde kolay indirme
•Resume desteği sayesinde yarıda kalan dosyalarınızı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz
•Kolay kurulum
•RapidShare ve benzeri dosya paylaşım siteleriyle tam uyumlu
•Gelişmiş ayarlar ve zamanlayıcı özelliği
•Hız limitleme özelliği
•İhtiyaçlara göre sürekli yenilenen güncel sürüm
30 Haziran 2011 tarihinde lisans süreleri bitecek kullanıcılarımızın programı kullanmaya devam edebilmeleri için http://www.internetdownloadmanager.com.tr adresinden lisanslarını ücretli olarak yenilemeleri gerekecektir. Programı kullanmaya devam etmek istemeyen kullanıcılarımız ise programı bilgisayarlarından kolaylıkla kaldırabilirler.”


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

2 Yorum var.

  • Free Download Manager’ı öneriyorum, lisanslı ürün satın alacağınıza parayla aldığınız üründen daha sağlam; açık kaynak kodlu, güvenilir ve ücretsiz yazılım kullanılmalı ve teşvik edilmeli.

Yorum Yap