Öğrendiklerim

Facebook Kartvizitinizi Ücretsiz Bastırın

Facebook ve Moo.com anlaşmasıyla beraber Ücretsiz Facebook Kartvizit bastırma şansınız doğdu. Doğru duydunuz tamamen ücretsiz olarak kartvizitleriniz basılıyor. MOO.com bu anlaşma ile dünyaya kendini duyurmayı hedefliyor. Toplam 200 bin kartviziti bedava olarak basacak. Günlük 5000 adet kartvizit ücretsiz olarak basılıyor. Fırsat bitmeden yetişin derim.

Facebook’un popülerleşmesi ile artık ilk tanıştığımız kişilere Face adresin var mı diye sormaya başladık. Bu durumda birbirimize Facebook Profil kartvizitimizi vermek çok da garip olmasa gerek. 🙂

Facebook Kartviziniz için Püf Noktalar

Facebook kartvizinizi bastırmadan önce Zaman Tüneline geçiş yapmış olmanız gerekiyor. Geçiş yapmadıysanız buraya tıklayarak Facebook Timeline görünümüne geçiş yapın.

İkinci olarak şunu hatırlatayım: Ücretsiz olarak 50 kartvizit bastırabiliyorsunuz. 50 kartvizitinizde kapak resmi profilinizde kapak albümünde olan resimler adedince yapılıyor. Tek kapak resmi yüklediyseniz 50 kartvizitinizde aynı tasarımda olacaktır. Aynı olmasını istemiyorsanız öncelikle 40-50 tane beğendiğiniz resimlerden kapağınıza yükleyin. Siz yükledikçe bunlar kapak albümüne otomatik olarak eklenecektir.

Bu püf noktayı da anlattıktan sonra artık nasıl bastıracağız  aşamasına geçebilriiz.

Facebook Profilini Kartvizit Yapma

Facebook profil sayfanıza girin. Ardından kapak resminizin hemen altında hakkında yazan bölüme tıklayın.

https://www.facebook.com/KullaniciAdi/info << Bu sayfaya yönlendirileceksiniz.

İletişim bilgilerinin hemen yanındaki ikona tıkladığınızda kartvizitinizin örnek görünümü ekrana gelecektir. Kartı bastır tuşuna basarak Moo.com un sipariş sayfasına (http://uk.moo.com/facebook/business-cards/design.php) yönlendirileceksiniz.

Kartvizitinizin arkasına istediğiniz cümleleri de yazabilirsiniz.  Adım adım aşamaları geçtiğinizde son olarak adres bilgilerinizi veriyorsunuz ve işleminiz bitiyor. 2 saat içerisinde siparişiniz üzerinde değişiklik yapma şansınız da var. Yurt dışından gönderilecek kartlarınızın ortalama teslim süresi 2-3 hafta olacaktır. Yoğun siparişten dolayı da bu süre uzayabilir.

Böylece ücretsiz rengarenk Facebook profil kartvizitlerinize sahip olmuş olacaksınız.

Sipariş verdikten 10 gün sonra kartvizitlerim adresime ulaştı. (20.01.2012) Gayet kaliteli ve şık bir baskı yapılmış. Fırsat bitmeden değerlendirin derim.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

9 Yorum var.

Yorum Yap