Kafama Göre

Advanced InDesign CS5 Semineri İstanbul

26 Mart 2011 tarihinde Ceyhun Akgün tarafından yapılacak seminere ilgisi olanların katılmasını tavsiye ederim. Ben ileri Photoshop teknikleri seminerine katılmıştım. Verdiğiniz cuzi katılım ücretini bir hayli karşılıyor. O konuda bir endişeniz olmasın.
Seminer katılım ücreti 10TL

Kitap ve dergi yayıncılığı yapan yayın evleri, reklam ajansları, matbaalar için çok çok özel bir seminer. InDesign kullanıyorsunuz ve kapsamlı bir işler hazırlıyorsanız bu seminerde bilgilerinizi pekiştirme imkanı bulacaksınız. InDesign’ı yeni öğreniyorsanız, içinde bulunduğunuz programın sınırlarını görecek ve kendinize yol belirleyeceksiniz. Seminer hakkında tüm detaylar :www.adobebilgi.com

Ceyhun Akgün’den Çok Özel InDesign Semineri daha… Kitap ve dergi yayıncılığı yapan yayın evleri, reklam ajansları, matbaalar için çok çok özel bir seminer.

InDesign kullanıyorsunuz ve kapsamlı bir işler hazırlıyorsanız bu seminerde bilgilerinizi pekiştirme imkanı bulacaksınız. InDesign’ı yeni öğreniyorsanız, içinde bulunduğunuz programın sınırlarını görecek ve kendinize yol belirleyeceksiniz.

Word üzerinden yazılar mı gelecek, nasıl kontrol edilecek. Style’leri mi bilmiyorsanız!

Bu yazılar üzerinde yapılacak değişiklikler, style, dipnot, indeks’leme üzerine çözüm önerileri. Master Page özelliklerinin ve InDesign otomasyonlarının, oto kontrollerinin bilinmeyen yönleri bu seminerde.

Karakter, Paragraf, Obje, Tablo Style kullanımları, Next Style, Nested Style, Grep Style kullanım bilgileri, konuyla ilgili tüm bilgileri bu eğitimde bulacaksınız.

Seminer ücretini yatırmak için GİTTİ GİDİYOR mağazası ya da banka hesap bilgilerimizi alarak göndermeniz yeterlidir. Dolduracağınız iletişim formunda bu durumu mutlaka belirtiniz.

Tarih: 26 Mart Cumartesi, Saat: 13:00 / 18:00 Yer: Şişli, Lotus Seminer Salonu Kayıt Formu: Açılan sayfada, 3. Seminer’i seçerek, iletişim bilgileriniz doldurmak için tıklayın


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

1 Yorum Yapılmış

  • Sayfalarınıza şöyle bir gezdirdim ilgilimi çeken yazılarınız oldu güzel ve hoş. Sayfa renkleri ve konu başlıklarınız ilgi çekici başlığa göz atan o sayfaya da göz atmak istiyor.

Yorum Yap