Kafama Göre

Aref’in Sırrı Çözüldü Yeteneksizsiniz Final 2011

arefin sırrı

Aref’in yarı finalde yaptığı gösteri finalden çok daha iyiydi. Onu izlediğimde ilk olarak bir çözüm üretememiştim. Sadece torbada kağıtların karışmadığını fark etmiştim. Sonradan internette Aref’in sırrını çözen bir çok haber ve video yayınlandı.

NE sihirdir ne keramet;el çabukluğu marifet

İşin özü işte bu cümle. Sırrı çözülmüş olsa da işini iyi yapıyor. Bunu alkışlamak lazım. Biz millet olarak olumsuz tarafları daha çok konuşuruz. Yetenksizsiniz’in finalindeki gösteriyi çözmek çok kolay oldu. Final gösterisi iyi değildi. Seyircilerden gelen 1 numaralı kadın onun elemanıydı. Ve bütün show bu 1 numaralı seyirci üzerinden gittiği için hiç sorun çıkmadı. 🙂

Bu tip şeylere inanmayanların çoğu bile ilk showlarını açıklayamıyor cin işi diyorlardı. Ama görüldüğü gibi böyle birşey yok.  Kızlar bu sırları açıklayan güzel de bir video çekmişler. Yazının devamında videosunu izleyin.

Hülya Avşar ona insanlar buna da birşeyler bulur deyince birkaç cümle ile geciştirmek zorunda kaldı ve bütün soğukkanlı duruşu gitti. 🙂 Bu da normal tabi.

Sır yok sadece bir sır perdesi var. O predeyi de biz izliyoruz.


Notice: Undefined variable: bot in /home/buraya/public_html/wp-content/themes/voice/single.php on line 33

Yazar Hakkında

blank

Mehmet Emre Baş

Uludağ Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldum. 2009 yılından itibaren SEO sektöründe kendini geliştirdim ve bu alanda kariyerime başladım. SEO Yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Algoritmaları takip etmek ve test etmek severek yaptığım işler arasında. bloglamayı da seviyorum.

4 Yorum var.

Yorum Yap